Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Dizainas

Mums jau vieneri!

Na ką, šiandien mes švenčiame, šiandien mums ypatinga diena. Būtent šiandien laikrodis muša 1-sius mūsų metus! Kaip manai, daug tai ar mažai? Priklausomai kaip pažiūrėsi, bet mūsų nuomone vieneri metai ne taip jau ir mažai. Ką gero pavyko nuveikti per šiuos metus? Pabandykime trumpai apžvelgti!

Prisidėjome prie socialinių akcijų

Stengiamės būti aktyvūs prisidėdami prie įvairių socialinių akcijų. Pasaulį užklupusi pandemija privertė kiekvieną iš mūsų akimirkai sustoti ir susimąstyti. Mūsų komanda tuo metu aktyviai prisidėjo prie „Laikykitės medikai“ iniciatyvos informuojant visuomenę apie esamą situaciją.

Šauni akcija, prie kurios turėjome galimybę prisidėti ir mes. Išpildyta net 34 vaikų svajonė keliauti į vasaros stovyklą Kintuose! Be galo džiaugiamės turėję galimybę prisidėti ir dovanoti šiai stovyklai logotipą, kuris ant marškinėlių ir po ilgo laiko primins vaikams visas nepakartojamas akimirkas, patirtas būtent tą nuostabią 2020-ųjų vasarą.

Na, o kai atėjo metas vienytis ir solidariai išreikšti palaikymą kaimynams, prisidėjome prie „Laisvės kelio“ akcijos kurdami grafiką.

Rūpinomės renginių įvaizdžiu

Teko prisidėti ir rūpintis švenčių, gimtadienių, festivalių ir simpoziumų įvaizdžiu bei komunikacija. Ypač džiaugiamės mūsų pažintimi ir nauja draugyste su Elektrėnų miesto savivaldybe bei bendru darbu pasiruošiant jų 60-ies metų jubiliejui. Apie tai jau esame kalbėję, todėl šį kartą nesiplėsime, bet kiek paukštelis mums čiulbėjo, rezultatais miestelėnai liko net labai patenkinti.

Kūrėme naujus produktus

Naujų produktų kūrimas visada malonus procesas. Išties, mums patinka pakuočių projektai, patinka išvysti realų produktą lentynose. Turime pripažinti, kad nėra tokios dienos, kuomet nedirbtume prie kokio nors pakuotės projekto - nuo duonos iki kavos, nuo vitaminų iki kosmetikos, per šiuos metus dienos šviesą išvydo daug naujų produktų prie kurių prisidėjome ir mes!

Dirbome kurdami stilių

Naujo stiliaus kūrimas, atnaujinimas, ar papildymas, ne tokia jau retenybe grafikos dizainerių kasdienybėje. Per šiuos metus mums teko nemažai tokio tipo projektų nuo visiškai naujo stiliaus kūrimo iki jau esamo atnaujinimo („Rebranding'o“).

Buvo ir linksmų darbų

Visada su malonumu džiaugiamės, kai turime galimybę į projektus pažvelgti linksmiau. O, kad Jūs matytumėte tuos grupinius juoko priepuolius po tokio tipo darbų!

Dalinomės bendra meile JŪRAI

Ne kartą džiaugiamės mūsų užgimusia draugyste su Lietuvos Jūrų muziejumi. Ir išties, mums kaip klaipėdiečiams, jūra turi didelę reikšmę. Su Lietuvos Jūrų muziejumi dirbame kasdien prie įvairių projektų. O jų būna tikrai be galo įdomių ir nestandartinių!

Turime naujienų!

Jau buvome užsiminę, kad gimtadienio proga pristatysime šį tą specialaus - naują mėnesio paketą, kurio kaina bus kur kas mažesnė nei šiuo metu siūlomų paketų. Taigi, šiandien atidengiame paslapties šydą ir pristatome mūsų paskatinimo paketą „Vitaminų dozė“.

Trumpai apie tai kuo jis kitoks ir kam labiau tinkamas. Pirmiausiai jo kaina tik 149€ ir jis galioja vieną mėnesį. Skamba nepakartojamai gerai, ar ne? Tai paketas orientuotas į tuos, kurie iki šiol nedrįso išbandyti mūsų paslaugų, arba tuos, kurie turi mažesnį biudžetą, bet nori iš esmės „apsitvarkyti“ savo įvaizdį ar komunikaciją. „Vitaminų dozė“ su tam tikrais limitais. Šis paketas nesuteikia progos kurti logotipus, pakuotes, sudėtingas prezentacijas, didesnės apimties leidinius, infografikus. Bet jei Jums tokie darbai nereikalingi ir Jūs tiesiog norite naujų socialinių tinklų vizualų, banerių, plakatų, ar šiaip smulkesnių grafinio dizaino darbų, šis naujas paketas Jums tiks kuo puikiausiai.

„Vitaminų dozė“ yra mūsų gimtadienio progos vienkartinis paketas. Tai reiškia, kad juo gali pasinaudoti tik nauji, iki šiol mūsų paslaugomis nesinaudoję vartotojai. Kaip ir minėjome jis galioja vieną mėnesį ir pasibaigus galiojimui jo pratęsti nebus galimybės.

Daugiau informacijos apie mūsų kainas ir galimus mėnesio planus rasite čia.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis