Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

DUK

 • Parekomendavau Jūsų paslaugas kitam: ar galiu tikėtis naudos?

  Žinoma! Užsiregistruokite į mūsų Partnerių programą ir pritraukite tiek naujų klientų, kiek norite. Už kiekvieną naują klientą, kuris užsisako mėnesio paslaugų paketą, Jūs gaunate 10% jų užmokesčio už planą. Ir tai dar ne viskas! Komisinius gausite tol, kol Jūsų rekomenduotas naujas klientas naudosis mūsų paslaugomis. Tai gali tęstis visą gyvenimą! Daugiau apie Partnerių programą skaitykite čia.

 • Kaip galiu užsidirbti su Doctor Idea?

  Mes Jums paruošėme tikrai šaunią partnerystės programą. Užsiregistravę į šią programą, gausite unikalų URL adresą, kurį galite išsiųsti žmogui/verslui, kuriam norite rekomenduoti mūsų paslaugas. Naujam klientui užsiregistravus per Jūsų siųstą URL adresą, 10% mėnesio plano kainos sugrįš Jums kaip komisiniai.

 • Kiek laiko gausiu komisinius už rekomenduotą klientą?

  Tol, kol naujasis klientas atnaujina savo mėnesio paslaugų paketą! Ar ne nuostabu? Jei klientas naudojasi mūsų paslaugomis visą gyvenimą - Jūs gaunate komisinius visą gyvenimą.
 • Kada man bus sumokėta?

  Komisiniai Jus pasieks už dviejų savaičių, kai naujasis klientas užsiregistruos ir įsigys mėnesio paslaugų paketą. Pervesti turimus komisinius į banko sąskaitą galite bet kuriuo metu.
 • Naujas klientas užsiregistravo, tai kodėl reikia laukti dar 2 savaites, kol gaunu komisinius?

  Mums reikia įsitikinti, kad naujasis klientas neatsisakys paslaugų paketo ir nepasinaudos 7 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei klientas pasirenka pinigų grąžinimą - tai reiškia, kad grąžiname jam ir Jūsų komisinius. Praėjus 2 savaitėms po paslaugų paketo įsigijimo, Jūsų komisiniai - garantuoti.
 • Ar galiu kreiptis pagalbos kaip Partnerystės programos dalyvis?

  Žinoma, padėsime Jums kaip tik galėsime! Esame čia tam, kad atsakytume į Jūsų klausimus ir suteiktume Jums papildomos informacijos. Pavyzdžiui, galite naudotis reklaminiais baneriais su Jūsų unikaliu URL adresu, kuriuos galite patalpinti, pavyzdžiui, savo bloge ar puslapyje. Žmonės, paspaudę ant reklaminio banerio, bus nukreipti į mūsų puslapį per Jūsų URL adresą. Nesijaudinkite, jei nežinote, kaip tai padaryti - reklaminius banerius ir instrukcijas rasite savo partnerystės programos paskyroje.

Nurimkite ir mėgaukitės!
14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

NAUJOS PASLAUGOS GALI BAUGINTI - TAI NATŪRALU. TODĖL MŪSŲ 100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

UŽTIKRINA, KAD TAI NEI KIEK NERIZIKINGA JUMS IR JŪSŲ VERSLUI.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis