DUK

 • Ar šios paslaugos turi paslėptų mokesčių?

  Visiškai ne! Nurodyta paslaugų paketo kaina skirta mėnesiui ir nėra jokių papildomų paslėptų mokesčių.
 • Ar reikės pasirašyti sutartį?

  Ne, Jūs gaunate mėnesio narystę ir galite atšaukti paslaugų planą bet kuriuo metu bei nuo sekančio mėnesio mūsų paslaugomis nesinaudoti. Nenorime, kad Jūs jaustumėtes varžomas sutarčių.
 • Per kiek paprastai įvykdoma dizaino užklausa?

  Dizaino darbų įvykdymo trukmė priklauso nuo projekto ir jūsų peržiūrų. Mes įsipareigojame pirmuosius eskizus Jums atsiųsti per 24 arba 48 val., priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano. Sudėtingesniems ir didesnės apimties projektams prireiks daugiau laiko: apie tai Jus atskirai informuos Jūsų kūrybiškasis daktaras a.k.a. dizaineris.
 • Ką daryti, jei paslaugos netenkina mano lūkesčių?

  Sunku tuo patikėti, nes visi mūsų klientai džiaugiasi bendradarbiavimu su mumis. Geriausias variantas yra užsiregistruoti ir išbandyti mūsų paslaugas patiems. Įvertinkite mūsų darbą ir jei vis tik mes neišpildysime Jūsų lūkesčių, siūlome pasinaudoti 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Turiu keletą verslų, ar galiu naudotis paslaugomis keliems prekių ženklams vienu metu?

  Be abejo! Ši platforma puikiai pritaikyta susikurti kelis prekių ženklų aplankus, valdyti dizaino projektus keliems prekių ženklams. Ši funkcija ypač paranki agentūroms, kurios nori valdyti keletą paskyrų vienu metu.
 • Ar man priklauso teisė į dizaino darbus?

  Taip, Jums priklauso visos teisės ir licencijos į atliktą darbą. Jeigu darbe naudojame nuotraukas, garantuojame visas teises ir į jas. Tačiau visa medžiaga, kurią Jūs pateikiate mums - teisiškai ji Jūsų nuosavybė, tad jei Jūs pateikiate nelicencijuotą medžiagą, mes negalime prisiimti atsakomybės už galutinį dizaino produktą.
 • Kiek valandų per mėnesį dizaineris skirs mano projektams?

  Jums nebereikia nerimauti dėl valandinio įkainio ar netikėtų mokesčių. Mes, siūlydami NERIBOTAS paslaugas, būtent tai ir turime galvoje. Pabaigę vieną dizaino projektą, judame prie kito, esančio Jūsų sąraše - viskas vyksta greitai!
 • Kiek eskizų galiu tikėtis?

  Eskizų bus tiek, kiek tik Jums prireiks. Tik atminkite, kad kiekvienas eskizas yra kaip naujas projektas ir gali turėti įtakos kitų, tuo pat metu vykstančių projektų trukmei. Siekdami geriausio rezultato, prašome Jūsų pateikti aiškias projekto vizijas: kuo geriau apibūdinsite turimą idėją ir vizija, tuo geriau dizaineris ją galės išpildyti.

 • Kiek atliktų dizaino darbų gausiu per mėnesį?

  Priklauso nuo projektų užklausų pobūdžio. Tačiau iš turimos patirties galime teigti, kad per dieną turėtumėte vidutiniškai gauti 1-2 atliktus darbus.
Nurimkite ir mėgaukitės!
14 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

NAUJOS PASLAUGOS GALI BAUGINTI - TAI NATŪRALU. TODĖL MŪSŲ 100 % PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

UŽTIKRINA, KAD TAI NEI KIEK NERIZIKINGA JUMS IR JŪSŲ VERSLUI.