Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Dizainas

5 grafikos dizaino tendencijos 2019 metams

Nepaisant to, jog 2019 metai jau į pabaigą, visuomet naudinga žinoti naujausias grafikos dizaino tendencijas ir industrijos pokyčius. Kadangi gyvename nuolat besikeičiančiame spalvų pasaulyje, tampa vis sunkiau patenkinti alkanus vartotojų žvilgsnius. Grafikos dizaino naujovės keičiasi kaip orai Lietuvoje, na, o šiais metais papūtė spalvų, įmantrių formų ir futuristinių darbo metodų vėjas.

Žinoma, jums gali kilti klausimas, kodėl taip svarbu sekti grafikos dizaino naujoves, ypatingai, jei nesate dizaineris. Jeigu jūs valdote prekės ženklą arba esate įmonės komandos dalis, tobulėjimas ir tendencijų sekimas turėtų tapti kasdienio darbo dalimi. Na, o vaizdinis verslo pristatymas yra itin svarbus šiais nestabdomo vartojimo ir įvairovės laikais. Tad šiame straipsnyje pristatome (arba primename) top 5 grafikos dizaino tendencijas, formuojančias šių metų kūrybinę industriją.

Viskas apie spalvas ir kūrybinę laisvę

Taip, 2019-ieji, tai pažangių ir drąsių idėjų metas - dizaino, kuris netelpa į rėmus. Tad pasiruoškite 2019 metams su šiomis tendencijomis:

3D modeliai

2019 metai įkvepia ne tik peržengti rėmus, bet ir pamiršti nusistovėjusias normas. Dizaineriai maišo ir derina trijų dimensijų formas su tipografija, įvairiomis figūromis ir jų gyliais. Tai pagyvina kūrinį ir suteikia trokštamo natūralumo, be to, žaismingas dizainas puikiai pritraukia vartotojo dėmesį. Nuo šiol žaiskite su matmenimis, dimensijomis ir nušvieskite darbus nauja šviesa.

EFL pavyzdys

2. Ryškios spalvos

2019 metai kaip nevaldoma dvasia įsiveržė į kiekvieną mūsų gyvenimo dalį: nuo politikos ir socialinių iššūkių iki grafikos dizaino ir kompozicijų. Tad, kai mes sakome ryškios spalvos, galvoje turime ne itin raudoną obuolį ar rūgščiai geltoną citriną, šių metų spalvos nebeatitinka realybės. Kiekviena detalė sužimba naujais atspalviais ir perspektyvomis it keistas sapnas. Kūrėjai pasiskolina laiko patikrintus stilius ir juos pritaiko taip, kad patenkintų modernaus ir plačiai mąstančio vartotojo poreikius. Tokie stiliai kaip popartas, impresionizmas, art deco sužibo naujose spalvose.

3. Futurizmas

Futurizmas spalvose, formose ir raštuose, taip, šis drąsus stilius it sūkurys keičia grafikos dizaino taisykles. Nuo šiol vis dažniau išvysime abstrakčias formas ir šaltų spalvų paletę. Tačiau futurizmas neatsisako tradicinių grafikos bei dailės stilių ir juos meistriškai įkomponuoja.

4. Spalvingas minimalizmas

Minimalizmas sparčiai populiarėja jaunų žmonių tarpe, tad dizaineriai irgi kuo dažniau įkomponuoja šio stiliaus elementų. Ir nors daugelis minimalizmą vis dar suvokia kaip juodos ir baltos spalvos mišinį, 2019 metais išvysime kitokių perspektyvų. Spalvingos centrinės detalės pritraukia žiūrovų dėmesį ir įtaigiai veikia jų pasirinkimą.

5. Atvira kompozicija

Išvydus atviros kompozicijos dizainą, įsijungia jūsų vaizduotė ir pratęsia pateiktą idėją. Darbas gali atrodyti svajingai ir keistai, tačiau pagrindinis jo tikslas yra užmegzti ryšį tarp kūrinio ir žiūrovo. Tai gali būti statiškas vaizdinys su ryškiomis detalėmis, kurios iš pirmo žvilgsnio visai nedera prie bendro dizaino. Šiam stiliui būdingos chaotiškos technikos, tikslūs pjūviai ir platus spalvų spektras, tad darbas gali atrodyti lyg nuostabiausias piešinys arba neturėti jokios prasmės.

Bruno Pego iš ☝ static eyes☝

2019 metai atėjo kaip tyro oro gurkšnis. Šie metai dega jaunyste, modernumu ir yra pasiryžę sudrebinti senas bei apdulkėjusias normas. Tad, jei siekiate pritraukti daugiau klientų ir išsiskirti iš minios, įtaigi grafikos dizaino strategija yra būtina. Žinoma, jūsų nusibrėžti tikslai priklauso nuo publikos ir vartotojų, bet aukščiau išvardintos tendencijos tikrai nepraslys pro žiūrovų akis. Tad nebijokite eksperimentuoti ir išsiskirkite!

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis