Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Dizainas

Reklaminiai.lt - nuo ženklo, iki tolimesnio identiteto

Jau buvome rašę apie 7 esminius žingsnius kuriant prekės ženklo dizainą. Jei praleidote, rekomenduojame paskaityti šį mūsų straipsnį čia.

Šį kartą mes ne apie patarimus ir teoriją, bet apie realius darbus ir praktiką! Doctor Idea džiaugiasi, kad palyginti per labai trumpą laiką, galėjo prisidėti ir sukurti naujo prekinio ženklo stilių bei tolimesnį identitetą. Nuo logotipo, iki grafikos elementų, šis kurtas įvaizdis puikiai perteikia jaunatvišką įkūrėjų maksimalizmą, veržlumą ir požiūrį į inovacijas. Na o dabar, kviečiame trumpam žvilgtelėti į sukurtą reklaminiai.lt įvaizdį.

Klientas:
reklaminiai.lt.

Veikla:
spaudos darbų pardavimas: skrajutės, lankstinukai, brošiūros, katalogai, bloknotai, firminiai blankai, standartiniai ofsetinės spaudos darbai. Taip pat reklaminiai suvenyrai/verslo dovanos: tušinukai, USB atmintinės, atšvaitai, kaklajuostės, auto kvapai, puodeliai, krepšiai, reklaminės vėliavos, reklaminiai mobilūs stendai, staliukai ir kt produktai.

Atlikta:
logotipas, vizitinės kortelės, blankai, bloknotai, reklaminiai stendai, vėliavos, grafika socialinėms tinklams bei kiti dizaino elementai tolimesniam identitetui formuoti.

Idėja:
Stiliaus išpildyme parinktos ryškios spalvos ir geometrinės formos, kurios asocijuojasi su spauda, lipdukais, tarsi dėlionės detalėmis ir t.t. Plonos linijos fone atrodo tarsi pagalbinės linijos spaudai, gamybai. Grafiniai elementai sukuria dinamišką vaizdą, turi daug skirtingų panaudojimo galimybių.

Sprendimas:
Ryškų, spalvinga ir modernu!

Jei ir jūs ieškote kas galėtų padėti atliekant grafikos dizaino darbus, peržiūrėkite mūsų planus. Mes siūlome prenumeratos principu pagrįstas grafikos dizaino paslaugas. Jums tereikia išsirinkti tinkamą paslaugų paketą, o visą kitą atliksime mes.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis