Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Dizainas

Stiprus grafikos dizainas - tiesus kelias į sėkmingą verslą

Gyvename laikais, kuomet vartotojų dėmesio išlaikymas trumpėja, tad svarbu atrasti būdų, kaip juos sudominti. Gera žinia - vaizdai ir iliustracijos padeda išlaikyti žmonių dėmesį, įtaigus dizainas ne tik prikausto žvilgsnį, bet ir padeda kurti įmonės stilių, prekės ženklo matomumą bei perteikti esminę žinutę. Atlikti tyrimai įrodo, jog jūsų klientai įsidėmės net 65% pateiktos informacijos, jei įterpsite paveiksliukų ir iliustracijų. Jei vis dar abejojate vaizdinės medžiagos galia, įsivaizduokite: net 94% lankytojų paliks tinklalapį akimirksniu, jei jo dizainas yra atgyvenęs arba sunkiai suprantamas. Tad sudėtinga paneigti grafikos dizaino svarbą.

Grafikos dizainas, tai išskirtinių techninių ir kūrybinių įgūdžių rinkinys. Patyrę specialistai investuoja daug laiko ir jėgų tobulindami šį amatą. Dizainas prisideda prie pelningo verslo vystymo, na, o šiame straipsnyje analizuojame penkis grafikos dizaino privalumus, paskatinsiančius jūsų prekės ženklo augimą.

5 Būdai kaip grafikos dizainas veikia verslo sėkmę

1. Įmonės tapatybė

Niekada nevėlu vystyti ir tobulinti įmonės tapatybę ir kuo daugiau į ją investuojate, tuo geresnis galutinis rezultatas. Ir mes nekalbame vien apie piniginę investiciją, tai susideda iš kruopštaus pasiruošimo, tyrimų ir reikiamų resursų. Vien logotipas nesukurs įmonės įvaizdžio, turimi šriftai, spalvos ir formos turi sekti jūsų darbą kiekviename žingsnyje. Tai rodo verslo profesionalumą ir atsidavimą prekės ženklui, be to, kuo dažniau vartotojai matys jūsų firmos simboliką, tuo greičiau pradės kurti asociacijas su ženklu.

Tačiau įmonės tapatybė reikalauja nuoseklumo, jei kelis kartus per metus atliekate patikrinimą ir tobulinate turimą įvaizdį, tai tik į gerą. Tačiau jei keletą kartų per mėnesį randate netikslumų ir nuolatos vykdote pakeitimus, galbūt jūsų dizaino komanda neatlieka darbų taip, kaip iš jos tikimasi. Tam rekomenduojame skirti daug laiko planavimui ir pasirengimui, nes tik profesionali strategija atneš laukiamų vaisių.

2. Asociacija su prekės ženklu

Asociacija su prekės ženklu vyksta tuomet, kai vartotojo galvoje atsiranda ryšys su įmonės simbolika, dažniausiai tam įtaką daro vaizdinė medžiaga. Turbūt nė vienas verslo savininkas nenori, kad jo įmonė būtų siejama su netikusiu dizainu.

Prekės ženklo asociacija glaudžiai siejasi su įmonės tapatybe, tačiau tai tik maža to dalis. Jei siekiate, kad jūsų prekės ženklas klientams keltų konkrečias sąsajas ir emocijas, jis turi būti visur: tai ne tik logotipas, spalvos ir šriftas, tai ir jūsų įmonės vertybės, siunčiama žinutė, socialinių medijų komunikacija bei tinklalapio dizainas.

3. Patikimumas

Profesionalus dizaino darbas sukuria galinga įspūdį, na, o kaip minėta, net 94% lankytojų net negalvodami paliks puslapį, kurio dizainas nepalieka malonaus įspūdžio. Nieko keisto, nes neprofesionalus dizainas yra siejamas su pigiais bei nekokybiškais produktais ir paslaugomis. Be to, toks puslapis asocijuojasi su neaiškia veikla, o šiuolaikiniai vartotojai apdairiai renkasi paslaugų ir produktų tiekėjus.

Patyrusi grafikos dizainerių komanda padės išvengti nelemtų situacijų. Aukštos kokybės vaizdiniai darbai sukels teigiamas emocijas tiek turimiems, tiek naujiems klientams, be to, lengviau išsiskirsite iš varžovų.

4. Padidinsite pardavimus

Jei manote, kad grafikos dizainas skirtas tik kurti mielus paveiksliukus, pagalvokite iš naujo. Šis kūrybinis darbas turi kelis būdus, kaip padidinti įmonės pardavimus. Pirma, grafikos dizainas skatina vartotojų konversiją, kuomet klientas skaito informaciją apie jūsų paslaugą ar produktą, jis lengviau apdoros detales, jei įterpsite vaizdinės medžiagos. Be to, tai dalis prekės ženklo asociacijos.

Be viso to, kokybiškas dizainas padeda pritraukti vertingų investicijų ir partnerysčių. Yra įrodyta, jog dailiai išdėstytas pristatymas turi teigiamos įtakos potencialiems investuotojams. Kadangi jie dažniausiais tiesiog ieško kur investuoti turimus pinigus, tad daugelis jų neišmano visų jūsų verslo techninių savybių. Kai kitą kartą pristatysite savo įmonę, pasirūpinkite įspūdingomis skaidrėmis.

5. Socialinių tinklų našumas

Socialiniame tinkle Instagram, skelbimai su vaizdine medžiaga 650% veikia geriau nei tie be iliustracijų. Facebook tinkle įtaiga išauga 230%, o Twitter - 150%. Tad, jei jums nesiseka pritraukti publikos dėmesio socialinėje medijoje, galbūt tereikia daugiau vaizdinės medžiagos? Patrauklus dizainas ne tik nuspalvins jūsų kanalą, bet ir paskatins vartotojų konversiją. Kuo labiau publika įsilieja į jūsų prekės ženklo komunikaciją, tuo dažniau ateityje jie renkasi jūsų siūlomas prekes ir paslaugas.

Jei norite daugiau sužinoti, kaip socialinė medija gali paskatinti prekės ženklo žinomumą, kviečiame paskaityti mūsų straipsnį apie Instagram.

Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti, taip turėtų veikti ir jūsų dizaino strategija. Įgalinkite vaizdus, nes įtaigus dizainas turi daugybę privalumų verslui. Kūrybiniai projektai tiesiogiai dalyvauja jūsų prekės ženklo žinomumo augime, vartotojų konversijoje ir pardavimuose. Jei grafikos dizainą nustumsite į šalį, galite netekti daug potencialių klientų, nes visgi gyvename vaizdinių pasaulyje, tad leiskite žmonėms jus matyti.

Tačiau nesvarbu, kiek daug dėmesio skiriate dizaino projektams, jei jūsų komanda darbus atlieka neprofesionaliai. Kviečiame pasidomėti ir apsvarstyti prenumeratos principu grįstas dizaino paslaugas. Tokio tipo paslaugos leidžia pasiekti norimą rezultatą profesionaliai neperžengiant turimo biudžeto ribų. Sužinokite daugiau.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis