Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Marketingas

Infografikų svarba verslui

Vartotojų įpročiai keičiasi sparčiau nei kada nors anksčiau, taip priversdami prisitaikyti ir tobulėti rinkodaros tendencijas. Vienas iš žymiausių ir daugiausiai akcentuojamų pokyčių yra trumpėjantis dėmesio išlaikymas (angl. attention span). Tai opi problema, tačiau rinkodaros specialistai išmoko pažaboti ir panaudoti šį trūkumą, prisitaikydami marketingo strategijas prie nenustygstančių vartotojų poreikių.

Iliustracijų vaidmuo verslo plėtros procese

Greitas informacijos vartojimas, dėmesys vartotojo patirčiai ir vaizdinių gausa padeda patenkinti augančius vartotojų poreikius. Puikus pavyzdys yra infografikai - įmonės nuo seno pasitelkdavo šį turinio būdą, tačiau pastaruoju metu jis tampa vis populiaresnis.

Infografikai ir informacijų vizualizavimas puikiai tinka transliuojant prekės ženklo žinutę, siekiant prikaustyti skaitytojų dėmesį, ar pateikiant esminę informaciją. Įdomu, jog mūsų smegenys vaizdines detales perdirba ir įsisavina 60 tūkstančių kartų greičiau nei tekstinę medžiagą (šaltinis). Iliustracijų ir infografikų įtaka nepaneigiama, tačiau suprastinta žinutė tėra vienas iš daugybės privalumų verslui. Šiame straipsnyje norime pasidalinti penkiais infografikų privalumais verslui ir prekės ženklams.

Infografikų privalumai verslui

Infografikas sukurtas Doctor Idea

Aiški žinutė

Galite kurti dešimtis pačių įdomiausių ir labiausiai įtraukiančių straipsnių, bet jie niekada savo aiškumu ir tikslumu neprilygs infografikams. Žinoma, būtina įterpti trumpus informacijos aprašymus, kad skaitytojai lengviau suprastų pateiktas detales. Tad jei siekiate pristatyti savo metinius įmonės pasiekimus - viskas ko jums reikia tai turimi rezultatai ir pritraukiantis dizainas, taip visi lengvai supras jūsų žinutę.

Patrauklus ir suprantamas pateikimas

Kai atsiverčiame ilgą straipsnį ar dokumentą, nedaugelis iš mūsų pasiryžta perskaityti viską iki galo, daugelis tiesiog perskanuoja informaciją ir išrenka svarbiausias detales ir raktažodžius. Tad pateikdami ilgos formos skaitinius, nenustebkite, jei jūsų vartotojai neįsisavins visos informacijos arba išvis nesivargins jos skaityti. Jei norite pristatyti sunkiai suprantamą ir skaitomą medžiagą, pasitelkite patrauklias diagramas ir išskirtinį dizainą.

Dizainas ir stiliaus detalės suteikia aiškumo ir padeda sekti pateiktą medžiagą. Be to, infografikai yra puikus būdas pristatyti įmonės prekės ženklą. Žinoma, internete galite rasti šimtus šablonų infografikoms kurti, tačiau pasitelkus savo prekės ženklo dizainą išlošite daugiau. Tokios formos turinį lengva dalintis, tad kiti tinklalapiai ar publikacijos gali naudoti jūsų vaizdinę medžiagą kaip šaltinį, o tai puiki viešumo priemonė.

Infografikas sukurtas Doctor Idea

Pritaikomas turinys

Infografikai puikiai tinka pateikiant daug informacijos lengvai suprantama forma. Be to, juos galite naudoti norėdami turinį perdirbti ir pritaikyti skirtingiems komunikacijos kanalams. Pavyzdžiui, iš vieno infografiko galite parašyti straipsnį, paaiškinantį ir giliau apžvelgiantį radinius, arba sukurpti elektroninę knygą, iliustruojančią turimos informacijos įtaką ir reikšmę.

Dar vienas naudingas infografikų privalumas yra tas, kad juos galite lengvai pritaikyti skirtingoms medijoms be žymių pakeitimų. Vaizdinis turinys yra pagrindinė Instagram, Twitter, Facebook ir net LinkedIn dalis. Iliustracijos, tai veiksminga priemonė paskatinti vartotojus įsijausti į jūsų prekės ženklo vystymą ir dalintis turiniu.

Infografikas sukurtas Doctor Idea

Pagreitintas sprendimų priėmimas

Infografikai tikslingai veikia pristatant verslo idėjas ir kritinius atradimus. Prireikus imtis veiksmų įmonės viduje ir priimti esminius sprendimus, greitis ir tikslumas yra būtini. Tad vietoj laiko praleisto analizuojant ilgus ir nuobodžius skaičius, sudėkite informaciją į vieną lengvai suprantamą pateiktį.

Kitoks, kūrybiškas savo paslaugų pateikimo būdas

Tai galioja ir pristatant verslo idėją potencialiems klientams ar siekiant įvesti pakeitimus įmonės viduje, nes stilingai ir aiškiai pateikta medžiaga yra lengviau apdorojama ir įsisavinama.

Edukacinis aspektas

Informacijos pateikimas iliustracijų pavidalu gali tapti naudingu įrankiu edukuojant jūsų auditoriją. Toks turinio tipas leidžia be jokių nesusipratimų pristatyti esmines mintis ir idėjas. Be to, infografikai vis greičiau pakeičia įprastas baltąsias knygas (angl. whitepapers). Vien išgirdus šį terminą akys pradeda merktis, nes jis asocijuojasi su ilga ir nuobodžia informacija. Bet kam varginti skaitytojus, jei galite viską pagyvinti pasitelkę tinkamą dizainą.

Infografikos padeda sujungti informaciją ir pramogos aspektą. Todėl šis turinio tipas yra itin veiksmingas pristatant savo prekės ženklą ir edukuojant vartotojus apie jį.

Infografikas sukurtas Doctor Idea

Vaizdinė medžiaga verčia visas industrijas iš koto. Kadangi infografikai sujungia tiek vizualizacijas, tiek informaciją, jos tampa be galo veiksmingais įrankiais vystant verslą. Žinoma, infografikai žengia koja kojon su grafikos dizainu, ir jei jūsų įmonė susiduria su sunkumais šiame sektoriuje, svarbu rasti profesionalią pagalbą.

Atsiminkite, Doctor Idea gali padėti jums tobulėti grafikos dizaino srityje ir perkelti jūsų verslą į naują lygį. Mes teikiame profesionalias grafikos dizaino paslaugas visų lygių verslams ir prekės ženklams. Viskas ko reikia, tai duoti tuos nuobodžius skaičius ir mes juos paversime patraukliais ir įtraukiančiais infografikais. Sužinokite daugiau apie mūsų planus.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis