Norite daugiau sužinoti apie mūsų paslaugas? Susisiekime!

Patarimai

Laikas paruošti jūsų verslą Kalėdoms

Kalėdos, tai magiškas laikas, kuomet artimi žmonės susiburia drauge švęsti vieną reikšmingiausių metų švenčių. Mes ieškome dovanų, gaminame maistą ir ruošiamės laukdami mylimiausių žmonių. Tačiau Kalėdos ne visiems džiaugsmo ir ramybės metas. Daugelis įmonių ir verslų susiduria su šimtais kliūčių, darbų terminų, besikaupiančių užduočių, o tuo pačiu būtinybe nustebinti ir pasveikinti klientus (jei vis dar ieškote sumanių būdų, kaip nustebinti klientus ir padėkoti jiems už buvimą drauge, žemiau rasite naudingų patarimų).

SKAITYKITE DAUGIAU: "Laikas padėkoti klientams: penki būdai išreikšti dėkingumą. Kada pradėti ruoštis Kalėdoms?"

Kada pradėti ruoštis Kalėdoms?

Ramybės ir susikaupimo metas neturėtų tapti lenktynėmis, kuris greičiau užbaigs visas užduotis iki laikrodis išmuš darbo pabaigą. Tai reikšminga šventė, tad jai ruoštis būtina pradėti iš anksto, tačiau sudėtingiausia dalis yra nuspręsti kada laikas pradėti yra tinkamas. Nenorite būti ta įmonė, kuri pradeda Kalėdinius skelbimus tik pasibaigus Visų Šventųjų dienai, bet tuo pačiu jūsų laukia ilgas pasiruošimas, tad svarbu nepraleisti savo progos visoje kalėdinėje maišatyje.

Geriausia pradėti planuoti iš anksto, kad likus mėnesiui prieš šventes turėtumėte visą reikiamą medžiagą nustebinti klientus. Tam galite paruošti šventinį kalendorių, kuriame būtų surašytos visų metų šventės ir pasiruošimo darbai.

O kad būtų paprasčiau pradėti, mes paruošėme kelis patarimus, padėsiančius pasitikti Kalėdų metą be jokio streso.

Kalėdiniai sumanymai verslui

Šventiški socialiniai tinklai

Nuo šventiško dizaino iki grotažymių ir specialių pasiūlymų - pakaustykite įmonės socialinius kanalus prieš Kalėdas. Kadangi prieš šventes kalėdinių pasiūlymų, skelbimų ir nuotraukų populiarumas išauga, tai gali būti puiki proga pasiekti platesnę auditoriją.

Grotažymės yra veiksmingas įrankis plečiant vartotojų ratą, tad rinkitės išmintingai. Tinkama žyma turėtų ne tik paminėti artėjančias šventes, bet ir atspindėti jūsų įmonę bei siūlomą produktą. Socialinę mediją taip pat pasitelkite specialių pasiūlymų ir kalėdinių konkursų viešinimui.

Kalėdinis naujienlaiškis

Jei reguliariai siunčiate naujienlaiškius, galite arba suteikti jiems kalėdinės dvasios su nauju dizainu, arba pradėti atskirą kalėdinę kampaniją. Naujienlaiškis puikiai tinka paskatinti komunikaciją su vartotojais ir priminti jiems apie vykstančius šventinius pasiūlymus ir naujienas.

Kalėdos, tai šeimos šventė, tad nebijokite parodyti savo komandos narių, juk jie jūsų antroji šeima. Tokio pobūdžio komunikacija paskatins artimesnio ryšio kūrimą ir suasmenintą komunikaciją, be to tai puiki proga pristatyti žmones, dirbančius už prekės ženklo.

Kalėdinis dizainas

Jei norite tinkamai pasiruošti šventiniam laikotarpiui, socialinės medijos platformos, jūsų tinklalapis, naujienlaiškis turėtų atspindėti kalėdinę dvasią. Tačiau negana priklijuoti Kalėdų Senelio kepurę ant įmonės logotipo viršaus, norėdami sužavėti vartotojus, turite labiau pasistengti. Patikėkite įmonės dizaino projektus Doctor Idea ir pasitikite šventes atsinaujinę.

Mes siūlome prenumeratos principu grįstas dizaino paslaugas, tad vienintelis darbas, kurį turėsite atlikti, bus išsirinkti tinkamą planą, na, o mes pasirūpinsime visu kitu. Doctor Idea sukurs kalėdinį dizainą jūsų tinklalapiui, socialinės medijos puslapiams, naujienlaiškiui ir iliustracijoms.

Šventinės nuolaidos ir specialūs pasiūlymai

Nors Kalėdos yra šeimos šventė, kuomet visi susėda prie bendro stalo dalintis maistu ir džiaugsmingomis akimirkomis, tuo pačiu tai ir dovanų metas. Nesvarbu kokią paslaugą ar produktą siūlote, kalėdiniu laikotarpiu svarbu sukurti išskirtinių pasiūlymų. Šiuo metų laiku visi ieško dovanų artimiesiems, žmonės dažniau dalyvauja konkursuose ir ieško nuolaidų. Tad tai puikus metas reklamuoti paslaugas bei padidinti pardavimus.

Kalėdiniai atvirukai klientams

Atvirukai ir praktiškos dovanos labiau tinka B2B įmonėms, nes šios turi mažesnį klientų ratą. Jei dirbate B2C sektoriuje su dideliu klientų kiekiu, galite juos nustebinti specialiu elektroniniu laišku ar būtent jiems pritaikyta nuolaida. Tačiau turintiems kelis B2B klientus verta apsvarstyti personalizuotą pasveikinimą, kaip atviruką ar laišką. Prie sveikinimo galite pridėti mažą dovanėlę, taip parodydami dėkingumą klientams ir jų svarba verslui.

Kalėdiniai pardavimai

Išaugę pardavimai šventiniu laikotarpiu anokia staigmena. Vidutiniškai prekyba išauga 5,4% kiekvienų švenčių metu, tačiau svarbu tinkamai pasiruošti išaugusiam vartotojų srautui. Įsivaizduokite, jog savaites ar net mėnesius ruošiate kalėdinius pasiūlymus ir nuolaidas, tačiau dėl netinkamai veikiančio tinklalapio visi planai žlunga. Tai blogiausias scenarijus ir jo galite išvengti tinkamai paruošę pardavimų platformą.

Svarbu atlikti grupę skirtingų bandymų, užtikrinti nepriekaištingą naršymo patirtį ir svetainės pritaikymą mobiliems įrenginiams. Šių dienų vartotojas vis dažniau naršo telefone, tad ir apsipirkimo patirtis turėtų būti pritaikyta skirtingiems prietaisams.

Pradėkite ruoštis Kalėdoms jau dabar ir išvenkite streso ir neplanuotų staigmenų. Didžiausia metų šventė turėtų įkvėpti atsigręžti į praėjusius metus, atsipalaiduoti ir nurimti, tuo tarpu neužbaigti projektai gali lengvai tai sugriauti. Palengvinkite šventinį laikotarpį rinkdamiesi profesionalią Doctor Idea pagalbą. Mes įkvėpsime Kalėdų dvasios į jūsų prekės ženklą, kad galėtumėte šventes pasitikti be streso. Doctor Idea siūlo rinktis skirtingus paslaugų paketus, priklausomai nuo jūsų projekto dydžio ir poreikių. Daugiau apie mūsų planus ir kainas čia.

Naudodamasis šiuo puslapiu sutinku su duomenų apsaugos ir privatumo taisyklėmis